• Počet na stránku
  • 10
  • 20
  • 30

Specializovaná příručka pro sběratele československých poštovních známek a celin

Praha,Svaz československých filatelistů v nakladatelství dopravy a spojů, 1988, 560 s. 1988, 4°váz. velmi dobrý stav

140 Kč

Vlna zásilkový prodej (objednávkový korespondenční lístek)

Konvolut - dva korespondenční objednávkové lístky VLNA zásilkový prodej Svatava, okres Sokolov ("vlna - móda pro celý rok") s tištěným průvodním listem "Vážená spotřebitelko..." neprošlé poštou, velmi dobrý stav.

55 Kč

Pamětní list Volba presidenta republiky československé (1948)

Tištěný list s tištěným portrétem Klementa Gottwalda. Otisk razítka (PRAHA HRAD, VOLBA PRESIDENTA REPUBLIKY, 14. VI. 1948), v prostoru pro vlepení známky nalepena známka s portrétem Eduarda Beneše (1,50). Uvnitř listu vlepeny pohlednice s portréty E. Beneše a T. G. Masaryka. Dobrý stav.

120 Kč

Esperanto (VII. Kongreso Esperantista Krakovo 1912)

Dopisnice prošlá poštou, na obrazové straně "En Esperanto-Lando, Muro fotografota post kelkaj jaroj, desegnis Henri Laisney, Caen, Franclando". Odesláno z Krakova, 12. 8. 1912, frankováno a opatřeno štítkem "VII. Kongreso Esperantista Krakovo 1912". Adresát Gand (Gent), Belgium. Velmi dobrý stav.

400 Kč

Karel Votlučka (dopis, 1963)

Rukopisný konvolut - dopis ( popsané dvě strany), ofrankovaná, poštou prošlá obálka, 29. 1. 1963, pohlednice a reprodukce se staropražskými motivy. Dopis adresován Městskému muzeu v Poličce, "za života Mistra Bohuslava Martinů navštívil jsem Vaše staroslavné město, kde jsem zvěčnil v černé křídě (...) stará místa architektonická. (...) Tyto moje práce pro reprodukci výhodně...

280 Kč

PF'78 (kolorovaná serigrafie)

  • Autor: Kalousek, Jiří
Serigrafie tištěná na karton 21 x 10 cm, kolorovaná fixem a barevnými tužkami, signováno "Jiřík Kalousek", v konvolutu včetně obálky, na ní výrazný autorský rukopis, přípis "Tiskopysk", prošlé poštou, velmi dobrý stav.

600 Kč

Šest dopisnic (Radlická mlékárna, 1932)

Konvolut šesti dopisnic, adresát Akciová společnost pro průmysl mléčný, Radlická mlékárna, Praha Smíchov: 4x IX. slet všesokolský, 1932, Karlovy Vary a Luhačovice. Vše prošlé poštou, vesměs jde o objednávky kaseinu. Podací razítka Plzeň-Duchcov, Znojmo, Brno a 3x Louny (Josef Jakoubka, umělecký závod pro malbu divadelních dekorací v Lounech). Jedna z...

200 Kč

Ustanovení dne zkoušky (částečný tiskopis, 1949)

Tiskopis Děkanství právnické fakulty university Karlovy v Praze, ustanovení dne zkoušky ("přísná zkouška z středoevropského práva"), vyplněno částečně razítky a perem, aresát v Praze VII Holešovicích, pod. razítko Praha 022, 9.IV.1949, veli dobrý stav.

80 Kč

Thomas G. Masaryk (First Day of Issue 1960)

Obálka prvního dne, First Day Issue, Honoring Thomas G. Masaryk, Champion of Liberty.

100 Kč

Einheimische aus der Umgebung von Bilek (Feldpost)

Fotografická dopisnice, na obrazové straně skupina bosňáků (Bilek, Herzegovina), adresní strana popsána, odesílací razítko Bileca, K. und k. Festungarstilleriebataillon No. 2, 4. Feldkompagnie, prošlé poštou, velmi dobrý stav.

90 Kč

Strana 1 z 3    Celkem 29 položek